Poziv na završnu konferenciju projekta "Razvoj STEM programa u OŠ Stari Jankovci"

Osnovna škola Stari Jankovci poziva sve zainteresirane na završnu konferenciju projekta Razvoj STEM programa u Osnovnoj školi Stari Jankovci koja će se održati u utorak 5. ožujka 2024. godine s početkom u 12 sati.

U projektu financiranom iz programa „Lokalni razvoj i smanjenje siromaštva“ sudjelovalo je više od 200 učenika naše škole te 21 odgojno-obrazovni djelatnik.

Na završnoj će konferenciji biti predstavljeni rezultati projekta koji je započeo u rujnu 2022. godine, a čiji je cilj poboljšanje STEM vještina odgojno-obrazovnih djelatnika u poučavanju učenika naše Škole.

objavio: Anđelko Lučić   datum: 1. 3. 2024.