Posjet OPG-u Vladimir Sudarević

Učenici 4. razreda s učiteljicom Anicom Mlinar i knjižničarkom Aleksandrom Brkić posjetili su OPG Vladimir Sudarević na Svjetski dan pčela koji se obilježava 20. svibnja.

Domaćin nas je poveo do mjesta gdje se košnice s pčelama trenutno nalaze te nam ispričao puno toga zanimljivoga. Upoznao nas je s fazama proizvodnje meda nakon čega su učenici i sami imali priliku postati medarima barem na jedan dan. Tako su se odjenuli u pčelarska odjela, čistili saće i vrcali med. Na kraju su se osladili medom i medenjacima koje je za njih pripremila gđa Tereza Sudarević. Svi smo se složili kako ukusniji med nismo probali te iskreno zahvaljujemo ljubaznim domaćinima na gostoprimstvu i darovima!

SLIKA1.jpg (2.02 MB)
SLIKA2.jpg (2.13 MB)
SLIKA3.jpg (2.70 MB)
SLIKA4.jpg (1.25 MB)
SLIKA5.jpg (1.04 MB)

objavio: Melita Begović   datum: 21. 5. 2024.