Županijsko natjecanje iz engleskoga jezika

Dana 13. veljače 2024. godine u našoj je školi održano Županijsko natjecanje u poznavanju engleskoga jezika. U ugodnom i motivirajućem ozračju znanja, mladosti i vedrine natjecala su se 63 učenika osnovnih škola (33 učenika 7. razreda i 30 učenika 8. razreda) i 34 učenika srednjih škola (25 učenika 2. razreda i 9 učenika 4. razreda) Vukovarsko-srijemske županije.
  Svim se učenicima i njihovim mentorima zahvaljujemo na sudjelovanju sa željom za neodustajanjem od daljnjega rada koji uvijek vodi k nekim drugim uspjesima.
  Učenicima i njihovim mentorima, koji su ostvarili najbolje rezultate na današnjem natjecanju, čestitamo na njihovom iznimnom uspjehu.

objavio: Anđelko Lučić   datum: 13. 2. 2024.