Razvoj STEM programa u OŠ Stari Jankovci

Osnovna škola Stari Jankovci poziva sve zainteresirane na javnu prezentaciju projekta Razvoj STEM programa u OŠ Stari Jankovci koja će se održati 27. listopada u 9 sati u Osnovnoj školiStari Jankovci.

Tijekom prošle godine naše su male glave pokušavale shvatiti što je to zapravo STEM. Naučili smo puno toga i postali pravi znanstvenici koji su učili o robotima, izvodili pokuse, pravili sapune te sijali, sadili i presađivali plodove naših ruku.

Na javnoj ćemo prezentaciji predstaviti naše projektne aktivnosti i radionice na kojima ćemo prikazati naučeno uz izložbu učeničkih radova i proizvoda.

Veselimo se vašem dolasku!

Našu  pozivnicu možete pogledati na  Youtube

objavio: Anđelko Lučić   datum: 24. 10. 2023.