Sigurnost u prometu

9.listopada učenike 1.a razreda posjetio je prometni policajac.Najmlađim učenicima škole održao je predavanje o sigurnosti u prometu,s naglaskom o velikoj važnosti poštivanja prometnih pravila i znakova,semafora za pješake,pravilnog prelaska ceste,korištenja kacige u vožnji biciklom i sigurnosnog pojasa u automobilu.Na kraju im je podijelio prigodne poklončiće.

sigurnost__u_prometu_1.jpg (1,004.88 KB)
sigurnost_u_prometu_2.jpg (898.44 KB)
sigurnost_u_prometu_3.jpg (926.94 KB)

objavio: Melita Begović   datum: 11. 10. 2023.