Dječji tjedan

Od 2. do 8.listopada učiteljice razredne nastave, Katica Budimir, Marija Jukić, Gordana Jurić i Ana Mlinar, obilježile su s učenicima Dječji tjedan pod geslom “Ljubav djeci prije svega”, s naglaskom na razvoj VJEŠTINA.

Djeca su sudjelovala u raznim STEM igrama i aktivnostima kojima su razvijala svoje motoričke,senzorne,praktične i socijalne vještine.

Najmlađi su učenici u sklopu Dječjeg tjedna posjetili svoje stare prijatelje u DV Krijesnica i prisjetili se svojih vrtićkih dana.

djecji_tjedan_1.jpg (816.99 KB)
djecji_tjedan_2.jpg (496.14 KB)
djecji_tjedan_3.jpg (2.15 MB)
djecji_tjedan_4.jpg (243.29 KB)
djecji_tjedan_5.jpg (236.95 KB)
djecji_tjedan_6.jpg (241.51 KB)
djecji_tjedan_7.jpg (1.73 MB)
djecji_tjedan8.jpg (816.26 KB)
djecji_tjedan_9.jpg (1.42 MB)

objavio: Melita Begović   datum: 9. 10. 2023.