POSJET OSNOVNOŠKOLACA OŠ JANKOVCI OPĆINI STARI JANKOVCI

Općinski načelnik Dragan Sudarević ugostio je danas učenike 6. razreda OŠ Jankovci. Druženje je upriličeno s ciljem upoznavanja djece sa aktivnostima na kojima Općina Stari Jankovci svakodnevno radi kako bi se između ostaloga poboljšala kvalitetu života djece, ali i ostalih mještana naše Općine. Načelnik je pripremio predavanje djeci o lokalnoj samoupravi i koja je njena svrha. Istaknuo je kako Općina Stari Jankovci vodi računa o prijedlozima djece budući su i oni punopravni članovi zajednice u kojoj žive, djeca su potom imala priliku postaviti općinskom načelniku niz pitanja te prijedloga. Samo druženje prošlo je u veselom tonu, nadamo se da su djeca uz zabavu naučila neke zanimljive informacije. Hvala učiteljicama, asistentici i djeci na lijepo provedenom vremenu!

objavio: Melita Begović   datum: 20. 9. 2023.